Beschreibung
Szkolenie sommelierskie pozwala zdobyć systematyczną wiedzę na temat pochodzenia, charakterystyki i cech charakterystycznych wina, a także nabyć praktycznych umiejętności serwowania i degustacji różnych rodzajów wina. W części teoretycznej prezentowane są wykłady i prezentacje multimedialne, a część praktyczna obejmuje właściwy sposób podawania wina oraz degustację porównawczą.
Titel: KURS SOMMELIERSKI LEVEL A/ ZAPISZ SIĘ!
Anzahl: 9/15
Status: Closing date exceeded
Lehrgangsleiter: Krzysztof Pykosz
Lage: Kraków, ul. Urzędnicza 19/I - domofon: KSB
Buchbar: 10
Gebühren: zł 400.00

Szkoła rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od Szkoły niezależnych. Szkoła zobowiązuje się do zwrócenia opłat rekrutacyjnych (150zł) uczestnikowi za nieprzeprowadzony  kurs.

W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 5 osób), szkoła może zaproponować zajęcia w innym terminie.

Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu . W przypadku błędnych danych kontaktowych Szkoła nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć.

Tylko dla wcześniej zorganizowanych grup.


Nachfolgende Termine

KURS SOMMELIERSKI LEVEL A/ ZAPISZ SIĘ!

Beginnen: 17.10.2018, 11:00
Ende: 19.10.2018, 17:00
Lage: Kraków, ul. Urzędnicza 19/I - domofon: KSBKrakauer Schule Für Barkeepers Und Baristats

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 502 351 957- Piotr Dziadkowiec                         Inhaber 

tel. 666 037 843 - Mateusz Gola         Kontakt in Fragen zu den Kursen

logo 2