O NAS

 alt

 

  Krakowska Szkoła Barmanów to pierwsza taka szkoła w Krakowie. Założona w czasie, kiedy szybki rozwój  gastronomi przyniósł ze sobą zapotrzebowanie na  wykwalifikowanych barmanów.

                                                                           alt

 

  Szkoła oferuje kompleksowe kursy przygotowujące do pracy w gastronomii oraz warsztaty dla osób chcących bliżej poznać fascynujący świat alkoholi lub kawy.   Posiadamy własny, doskonale wyposażony bar, salę szkoleniową i najwyższej jakości multimedialne materiały szkoleniowe, a co najważniejsze doświadczonych i sprawdzonych wykładowców. Gwarantuje to, że nasi kursanci zyskują nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też  pewność siebie niezbędną w pracy.

 

   Miksologia jest wielkim i pasjonującym światem, którego poznanie i eksploracja na własną rękę powinna mieć solidne fundamenty. Takim fundamentem jest wiedza o alkoholach i innych ingrediencjach, sposobach  ich kompozycji,  a  także umiejętności techniczne, prezentacyjne i sprzedażowe.

 

 

   Krakowska Szkoła Barmanów stawiała sobie wysoko poprzeczkę. Nie zmieniło się to od kiedy powstała szkoła: wysoki poiom wymagany jest od wykładowców, dostawców, a także uczniów.Nasze wymagania sprawiły, że jakość szkolenia jest najlepsza z możliwych, a w efekcie wielu absolwentów naszej szkoły odnosi sukcesy pracując w najwyższej klasy lokalach i zdobywając laury w wielu konkursach.

 

 

 

alt

 

 

Naszą jakość doceniło już wiele lat temu Stowarzyszenie Polskich Barmanów przyznając nam swoją rekomendację. Jesteśmy jedyną w Krakowie i jedną z 7 szkół w Polsce, które posiadają takie wyróżnienie.

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SZKOLEŃ !

 

 

Ecole De Barmen
De Cracovie

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 502 351 957- Piotr Dziadkowiec                               propriétaire

tel. 666 037 843 - Mateusz Gola                           nous contacter

logo 2