Opis
Szkolenie sommelierskie pozwala zdobyć systematyczną wiedzę na temat pochodzenia, charakterystyki i cech charakterystycznych wina, a także nabyć praktycznych umiejętności serwowania i degustacji różnych rodzajów wina. W części teoretycznej prezentowane są wykłady i prezentacje multimedialne, a część praktyczna obejmuje właściwy sposób podawania wina oraz degustację porównawczą.
Tytuł: KURS SOMMELIERSKI LEVEL A/ ZAPISZ SIĘ!
Numer: 73/17
Stan: Rezerwacja na liście oczekujących
Początek: środa, października 17, 2018 at 11:00am
Koniec: piątek, października 19, 2018 at 05:00pm
Data zamknięcia rezerwacji: środa, października 10, 2018 at 12:00pm
Lokalizacja: Kraków, ul. Urzędnicza 19/I - domofon: KSB
Liczba dostępnych miejsc: 0
Opłaty: zł 400.00

Szkoła rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od Szkoły niezależnych. W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 8 osób), szkoła może zaproponować zajęcia w innym terminie. Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu . W przypadku błędnych danych kontaktowych Szkoła nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć.

W sytuacji braku możliwości rejestracji drogą elektroniczną proszę o kontakt telefoniczny 884 315 615.

UWAGA! Jeśli pomimo dokonanej rejestracji nie otrzymałeś/aś informacji zwrotnej z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia, napisz do nas na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Proszę jednak sprawdzić na wszelki wypadek SPAM. Kilka osób zgłaszło taki problem, który nie powinien mieć miejsca.

Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Telefon:
Voucher /Nr rezerwacyjny:

Późniejsze terminy

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 666 037 843- Mateusz Gola                              

 

tel. 884 315 615 - Hubert Leżoń             kontakt w sprawie kursów

logo 2