KOMPOZYCJA I TWORZENIE KART MENU

KOMPOZYCJA I TWORZENIE KART MENU

Masz problem z doborem menu? Zajmujemy się tworzniem karty menu. Sprawdź nas!

 
 

Jako rozwinięcie oferty „doradztwo gastronomiczne” proponujemy Państwu usługę polegającą na profesjopnalnym przygotowaniu karty menu dla lokalu, zarówno jeśli chodzi o zawartość, ale także skład i projekt przygotowany do druku. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu wykładowców KSB jesteśmy gotowi skomponować liste drinków klasycznych, które obowiązkowo powinny się znaleźć w ofercie każdego cocktailbaru, a także drinków aturoskich i wyjątkowych, stworzonych specjalnie dla klienta i dopasowanych do profilu lokalu.

Jeśli nie czują się Państwo pewnie w temacie win służymy również pomocą i radą w doborze odpowiedniego asortymentu i wyceny.

 

tworzenie karty menudegustacje Kraków


W kwestii składu i projektów graficznych współpracujemy ze studiem FOTO/GRAFIKA  posiadającym duże doświadczenie w tworzeniu kart menu i projektowaniu dla gastronomii oraz fotografii kulinarnej. Isnieje też zatem możliwość wykonania sesji zdjęciowej na potrzeby menu lub promocji baru. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę i wykonanie menu od A do Z.

 

pomysł na prezentbarman na wesele

 

 

 

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 666 037 843- Mateusz Gola                              

 

tel. 884 315 615 - Hubert Leżoń             kontakt w sprawie kursów

logo 2