OBSŁUGA BARMAŃSKA I BARISTYCZNA

OBSŁUGA BARMAŃSKA

I BARISTYCZNA

Potrzebujesz obsługi baristycznej i barmańskiej na weselu lub spotkaniu firmowym? Sprawdź Krakowską Szkołę Barmanów i Baristów.

 
OBSŁUGA BARMAŃSKA NA WESELACH
 
 

Stoły zastawione czystą wódką na weselach to już przeżytek. Dzisiaj każda Młoda Para stara się zapewnić swoim gościom maksimum komfortu, moc wrażeń i dobrej zabawy. Zaskocz wszystkich i zamów na swoje wesele Wedding Bar, który jest dzisiaj jedną z najbardziej pożądanych atrakcji wesela. 
 
Zapewniamy efektowną obsługę barmańską, wyśmienite koktajle serwowane zarówno w stylu klasycznym  jak i w widowiskowym stylu working flair. Dzięki mobilnym barom wraz z całym zapleczem barmańskim, weselny bar sprosta waszym najśmielszym oczekiwaniom.
 
Profesjonalni barmani dobiorą odpowiedni drink nawet dla najbardziej wymagającego gościa. Szeroka gama alkoholi świata, syropów, musów owocowych wzbudzi przedsmak dobrej i niezapomnianej zabawy. Pracujemy tylko na dobrej jakości produktach , czego wynikiem są wyśmienite koktajle. Dużą uwagę przykładamy również do wyglądu, dlatego używamy profesjonalnego szła gastronomicznego oraz sporej ilości owoców do dekoracji. Pamiętamy również o najmłodszych dla których oferujemy bogate w smaki  wariacje bezalkoholowe. Serwowane przez naszych barmanów koktajle cieszą się dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu weselnym!
 
 
obsługa barmańskaobsługa baristyczna
 
 
BUSINNES BAR
 
Prezesi dużych firm podkreślają, iż  na drodze do sukcesu niezbędny jest zgrany zespół. Coraz częściej więc organizowane są liczne imprezy integracyjno-motywacyjne czy okolicznościowe, jak np rocznica założenia firmy. Cel jest jeden: integracja pracowników na luźnej płaszczyźnie, a w przypadku spotkań organizowanych dla klientów lub partnerów biznesowych: wprowadzenie miłej, mniej formalnej atmosfery, „przełamanie lodów” podczas trudnych negocjacji. 
Wychodzimy naprzeciw państwa potrzebom proponując tzw. Businnes Bar.
 
W ofercie tej znajduje się profesjonalna obsługa barmańska, degustacja wyśmienitych cocktaili i wyjątkowych alkoholi z całego świata.
Dzięki eleganckiej i energicznej obsłudze integracja pracowników stanie się szybsza, podpisanie korzystnych umów z klientem łatwiejsze a prestiż firmy znacznie wzrośnie.
 
 
 
 
 
MOBILNA KAWIARNIA
 
BAR KAWOWY - to serwowanie kawy na najwyższym poziomie!
Dzięki mobilności barów nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie. Świetnie wyszkoleni bariści sprawią,  że goście poznają smak prawdziwego espresso czy też finezyjnego cappuccino. Pracujemy na najlepszych gatunkowo ziarnach kawy, których smak i aromat zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Zapewniamy sprzęt wysokiej jakości pozwalający wydobyć bogaty świat aromatów zawarty w kawie. Nasi baryści zachwycą was nie tylko smakiem kawy lecz również sposobem jej podawania. Każda filiżanka serwowana w stylu LATTE ART wprowadzi w zachwyt wszystkich gości oraz sprawi, że przyjemność picia kawy połączy się ze świetną zabawą.
LATTE ART to nowoczesna sztuka dekorowania i upiększania espresso za pomocą spienionego mleka, posypek i czekolady. Idealny napar oraz perfekcyjnie spienione mleko pozwolą nam na wykonanie zaskakujących wzorów , takich jak np.: rozeta czy serce.
Mobilne bary kawowe to niezbędna oprawa cenionych sobie konferencji, targów, spotkań biznesowych a nawet przyjęć weselnych.
Zadbamy o to, aby każda osoba była w pełni zadowolona z serwowanych przez nas kaw!
 
 
 
BARY KAWOWE NA WESELACH
 
Bar kawowy to idealny pomysł, aby wzbogacić swoje wesele doskonałym smakiem kawy serwowanej przez naszych doświadczonych baristów. Pracujemy na najlepszych gatunkowo ziarnach kawy, co sprawia że każdy łyk dostarcza niezapomnianych wrażeń.
Nasi bariści zachwycą was nie tylko smakiem i aromatem kawy, lecz także sposobem jej podania.Każda filiżanka serwowana w stylu LATTE ART., wprowadzi w zachwyt wszystkich gości oraz sprawi, że przyjemność picia kawy połączy się ze świetną zabawą.
LATTE ART to nowoczesna sztuka dekorowania i upiększania espresso za pomocą spienionego mleka, posypek i czekolady. Idealny napar oraz perfekcyjnie spienione mleko pozwolą nam na wykonanie zaskakujących wzorów , takich jak np.: rozeta czy serce.

 

alt

 

 

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 666 037 843- Mateusz Gola                              

 

tel. 884 315 615 - Hubert Leżoń             kontakt w sprawie kursów

logo 2