WINA ŚWIATA – style i smaki

WINA ŚWIATA 

style i smaki

Odnajdź siebie w świecie win. Odwiedź Krakowską Szkołę Barmanów i dowiedz się więcej.

Sklepowa półka z winami, karta win w restauracji -zlepek nazw, roczników, nic nie mówiących obcych słów! Presja dokonania wyboru, gdy nie do końca wiesz czego szukasz. Później kolejne rozterki, czy zamówione wino będzie pasować do kolacji, czy będzie odpowiednie do okazji ? Abyś mógł dokonywać swobodnych wyborów i nie martwić się o ich trafność przygotowaliśmy warsztaty Style i Smaki Wina.

Kurs dedykowany jest dla grup zoorganizownych, eventów firmowych, imprez integracyjnych

Koszt: 190zł

Czas: 5h ( lub kwestia indywidualnego dopasowania )

Grupa minimum 8 os.

Warsztaty skupiają się na poznaniu 8 stylów win białych i czerwonych, do których można zaklasyfikować wszystkie wytrawne wina na Świecie. Skupiamy się na charakterystycznych cechach poszczególnych stylów wina, dopasowaniem ich do okazji, pory dnia czy wreszcie do ulubionych potraw. Nauczymy Cię jak wyszukiwać poszczególne style w karcie win czy sklepie, tak aby każdy zakup wina był od tej pory świadomy i sprawiał przyjemność.

 

Podczas warsztatów opiszemy i poznamy wina od strony praktycznej bez marnowania czasu na szczepy, kraje i regiony winiarskie. Jednocześnie spotkanie będzie doskonałym wstępem do rozpoczęcia zgłębiania swojej winiarskiej wiedzy. Nauczymy się jak profesjonalnie degustować wino by wydobyć jego wszystkie zalety oraz jakich rzeczy powinniśmy unikać.

 

Warsztaty obejmują degustację, charakterystykę i dopasowanie do potraw 8 win w odmiennych stylach:

  • Rześkie wina białe
  • Mineralne wina białe
  • Aromatyczne wina białe
  • Ciężkie dębowe wina białe
  • Delikatne wina czerwone
  • Łagodne, owocowe wina czerwone
  • Przyprawowe wina czerwone
  • Potężne wina czerwone.

 

Wina do degustacji zostały wybrane przez doświadczonego sommeliera i degustatora tak aby oddawały unikalny charakter stylu wina. Degustujemy w profesjonalnych kieliszkach marki Riedel. Zapraszamy na www.winespirit.pl

 

alt

 

 

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 666 037 843- Mateusz Gola                              

 

tel. 884 315 615 - Hubert Leżoń             kontakt w sprawie kursów

logo 2