Home Prowadzący Piotr Dziadkowiec
Piotr Dziadkowiec

 

alt Piotr Dziadkowiec od ponad trzydziestu lat zajmuje się miksologią. Tak długa droga nie jest dziełem przypadku. Kiedy zaczynał w latach 80tych jako młody adept barmaństwa świat wyglądał zupełnie inaczej.Pracował w Krakowie, w najlepszych ówczesnych barach. Przez trzy dekady udało mu się zebrać wiele prestiżowych nagród i wyróżnień zrówno w kraju, jak i w odległych zakątkach jak Kuba czy Singapur.

  Najważniejsze jednak nie są nagrody, ale ciągły głód wiedzy, która ciągłe poszerza i pogłebia, ale również chętnie się dzieli. Pasja, pogoda ducha i pozytywne usposobienie sprawiają, że tak, jak na całym świecie występował a później sędziował w niezliczonych konkursach, tak również wszędzie zaskarbił sobie przyjaźń wielu barmanów.Piotr jest skarbnicą wiedzy o miksologi, potrafi opowiadać o barmaństwie ze swadą i wyczuciem.

Odkąd zaczął prowadzić szkołę barmanów wielu młodych ludzi przekonało się, że to co wyobrażali sobie jako pewną przygodę, jest olbrzymim światem pełnym możliwości, fascynującą drogą zawodową i sposobem na ciekawe i satysfakcjonujące życie. Warto na początku tej drogi spotkać takiego przewodnika jak Piotr Dziadkowiec.

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I
30-051 Kraków

 

ksb.szkola@gmail.com

tel. 666 037 843- Mateusz Gola                              

 

tel. 884 315 615 - Hubert Leżoń             kontakt w sprawie kursów

logo 2