top of page

SZKOLENIA

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych szkoleń i kursów

KURS BARISTYCZNY

Zainteresowanie oraz popyt na kawę rośnie w Polsce w niesamowitym tempie. Z każdym dniem powstaje coraz więcej lokali serwujących espresso oraz napojów kawowych na jego bazie. Jednak poziom umiejętności osób w nich pracujących jest bardzo zróżnicowany. Niestety znalezienie dobrego, wyszkolonego baristy jest trudne. Chcesz zostać baristą? Interesuje Cię niezwykły świat kawy? Wychodzimy do Państwa z pomocną dłonią proponując ten Kurs.

Dokonywanie Barista Coffee To Go

Zobacz ...

KURS BARMAŃSKI

Program szkoleniowy kursów barmańskich został stworzony przez doświadczonych barmanów SPB, którzy mogą się poszczycić wielkimi sukcesami na arenie międzynarodowej. Ich doświadczenie zawodowe, świeży umysł, innowacja dały mocny fundament do stworzenia solidnego programu dla osób chcących zacząć swoją przygodę z barmaństwem.

Zobacz ...

KURS SOMELIERSKI

Kurs przygotowany został z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z winem. Jest to również kurs dla tych, którzy chcą poznać ogromny świat win i swobodnie się w nim poruszać. Szkolenie zawiera również elementy kelnerskie co sprawia, że po jego zakończeniu można rozpocząć pracę jako kelner z przewagą w postaci znajomości win. Kultura picia wina w Polsce rozwija się bardzo szybko dlatego też wiedza winiarska jest znaczącym atutem przy ubieganiu się o pracę barmana lub kelnera. Dużym powodzeniem cieszy się również zawód sommeliera, który na Świecie jest zawodem elitarnym.

263.jpg

Zobacz ...

bottom of page